Coś na nudę

Posted on Posted in Made in Poland, Zabawki i gry

Nie raz siedząc na imprezie rodzinnej moja zawadiacka bratanica ciągnęła mnie za rękaw prosząc słodko: “Ciociu pobaw się ze mną”. Ja, jako niezbyt doświadczona animatorka dziecięcych zabaw, na szybko próbowałam wymyślić jakąś kreatywną zabawę, która zainteresuję Natę, ale też nie będzie dla mnie monotonną udręką. Wychodziło to różnie, ale powtarzałam sobie, że to wszystko przyjdzie z czasem i moje głęboko ukryte pokłady twórcze w dziale “Zabawy dziecięce” ujawnią się znienacka pewnego pięknego dnia.

Niedawno surfując po internecie wpadłam na “Pudło nie nudno”, nowatorski projekt Family Space.

Projekt “Pudło nie nudno” powstał z myślą o wszystkich nowoczesnych rodzicach, babciach i dziadkach, ciociach i wujkach, którzy poszukują inspirujących, a zarazem rozwijających gier i zabaw dla dzieci.

Pełne fantazji pudło z gotowymi pomysłami i zadaniami dla dzieci, wraz ze wszystkimi niezbędnymi do zabawy materiałami to naprawdę fajna i przede wszystkim kreatywna alternatywa dla kolejnej zabawki, która po miesiącu użytkowania wyląduje zapomniana na półce.

Pudło stworzone jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat i zawiera opracowane przez pedagogów zestawy angażujących zadań plastyczno-manualnych, propozycje inspirujących zabaw i gier oraz liczne ciekawostki i informacje, dzięki którym mały Odkrywca może pogłębić swoją wiedzę  z danego tematu.

Możemy zamówić je w wersji pojedynczej lub wybrać wariant długoterminowy w formie subskrypcji 3, 6 lub 12-miesięcznej i co miesiąc cieszyć się pudłem dostarczonym wprost do naszego domu.

Tym sposobem mamy następny powód do dumy. Family Space to kolejny przykład na to, że nasi rodzimi twórcy są kreatywni i nowatorscy. Fajnie, że dzięki takim ludziom dzieciństwo polskich maluchów staje sie bogatsze i bardziej kolorowe.

Już chyba wiem co kupię Tuni na Gwiazdkę!

Cena jednego pudła: 83 zł

www.familyspace.pl

3 thoughts on “Coś na nudę

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *